nero napisał(a):

|
A dla naszego wiernego i oddanego kibica Mateusza Migi co przewidujesz? Akredytacje GOLD na następny sezon? Rozumiem, zawód dziennikarza nie pozwolił mu tego zachować dla siebie.
|
Nie wiem, nie razi mnie to, bo wyobrażam sobie, że można być kibicem i chcieć sprawiedliwego potraktowania piłkarza, który uderza drugiego. Nie pochwalam przemocy i nie myślę kategoriami plemiennymi.
Ale mam też swoje emocje, Fernandez przyda się w ostatnich meczach, wolałbym, aby nikt go nie zawieszał.