Temat
:
[XXX kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 25-04-2022, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
kibic12
Junior Member
Od: 02.2014
Offline
#
179
26.04.2022, 18:01
Przeprosił,wpłacił pieniądze powinni mu darować tę karę. Zrobił głupio,będzie miał nauczkę. Poza tym sędzia nie odnotował tego nawet w protokole. Film jest słabo wyraźny. Tylko niestety komisja nam nigdy nie sprzyjała
kibic12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic12
Znajdź inne posty napisane przez kibic12