|
Może go sprowokowali, może nie. Jakie to ma znaczenie. Jest dorosłym człowiekiem i profesjonalnym piłkarzem, wiedział co robi. Teraz powinien przeprosić (co chyba już zrobił), uczciwie opisać sytuację przed Komisją i liczyć na najmniejszy wymiar kary.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|