Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 26.04.2022, 16:10
Mecz dla piłkarskiego kibica był fajny dla oglądania. Dużo akcji, bramki, zwroty akcji itd... a dla kibica Wisły Kraków smutna powtórka z rozrywki... Za czasów Brzęczka straciliśmy jeden punkt z Legią, dwa punkty z Lechem i teraz jeden punkt z Wisłą Płock. W każdym z tych meczy punkty traciliśmy punkt frajersko.

Niestety sumiennie pracujemy na spadek... Może i mamy korzystny terminarz... ale musimy takie mecze wygrywać, a przynajmniej remisować... a tu znowu dzwon... Gra do przodu była fajna a z tyłu to jakiś żart... nie rozumiem czemu nie grał Biegański.... przecież Kieszek niczego nie broni...
Odpowiedz cytując