Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.04.2022, 14:57
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Dziwne ze niektorzy maja pretencje do Migi co opisal zdarzenia a nie Fernadeza ktory pchnal/uderzyl przeciwnika.
W koncowcke mial pilke na nodze mogl strzelic bramke. A po meczu robi takie jaja. Wiadomo, ze sa kamery wszedzie,
.......isz głupoty.
Kamery są wszędzie, ale nie zawsze akurat wyłapią takie coś. Jestem pewny, że nie jedno takie przewinienie uszło płazem pomimo kamer.
Po jakiego MM to wypuszcza? Tym bardziej skoro jest kibicem Wisły.
To, że w....ia mnie postawa MM nie oznacza, że postawa Fernadeza mi odpowiada i że na tego jego mościa nie jestem zły. Tylko może Fernadeza usłyszał coś od tego piłkarza, nie wytrzymał ciśnienia co powoduje, że moja złość jest mniejsza niż na tego MM, który wypuszcza takie video wiedząc, że zaszkodzi klubowi, któremu kibicuje.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując