Temat
:
[XXX kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 25-04-2022, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
11
26.04.2022, 13:20
Biegański - Szota, Frydrych, Colley, Ring - Poletanovic, Żukow - Cisse, Savic(Manu) GIO - Ondrasek
Tak bym wyszedł na derby.
Jedyny pytajnik Savic, czy Manu na "10"
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm