Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#685
Stary 26.04.2022, 12:03
Nadziej umiera ostatnia, jest szansa na utrzymanie, tylko co później? Istotne jest aby nie spaść bo awansować wcale nie będzie tak łatwo, czasami jak patrzę na mecze topu 1 ligi to myślę że więcej zespołów powinno się pozamieniać z dołem ekstraklasy.
Teraz akcja derby, ten mecz będzie przełomowy, raz że derby a dwa jak tam wygramy to nasi mogą (nie muszą) dostać kopa, wtopa na derbach to będzie rozłożenie nas na łopatki
Odpowiedz cytując