Karherop napisał(a):

|
Przegrane Lubina, Stali, Jagiellonia, Śląska, Warty. wysyp kontuzji w Wiśle Płock . Wszystko się układa pod nas czyli zgodnie z naszą logika nie wygrany jutro.
|
Ziobro zdziwienia
Szkoda strzelić ryja. Już widzę nasze morale na derby.