Temat
:
[XXX kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 25-04-2022, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
130
25.04.2022, 23:30
gizmowisla
napisał(a):
nazwales mne ....=ewka - czyli juz jestes ....a zerem i frajerem - teraz piszesz ssci .....o - jestes nedzny i plytki- twoim jedynym orezem jest net- i tu sie sparwadzasz ... po co mm z toba pisac
moglbym cie obrazamc ale co mi to da
? jestes nikim , zwyklym zrem - i twardzielem netowym
Gdzie chcesz?Kraków?Myślenice?
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal