Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 25.04.2022, 23:30
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
nazwales mne ....=ewka - czyli juz jestes ....a zerem i frajerem - teraz piszesz ssci .....o - jestes nedzny i plytki- twoim jedynym orezem jest net- i tu sie sparwadzasz ... po co mm z toba pisac moglbym cie obrazamc ale co mi to da ? jestes nikim , zwyklym zrem - i twardzielem netowym
Gdzie chcesz?Kraków?Myślenice?
Odpowiedz cytując