RAF napisał(a):

|
Ciebie kâŚ. mać bawi sytuacja w której Klub może spaść i przez lata się z tego nie podnieść?
|
uuppsss , a jednak do kogod doszlo.... w \niedziele w....... od zydostwa i koeiec ... robcie scrreny...jestesmy najlabsza pilkarska druzyna tej smiesznej ligi - i spadamy z tej ligi .....a wszystkie asiory do bitli i nne szarksy nech se wierza w to ......dziekuje- dobrahnoc ....to moj trzeci spadek z 1 ligi - zal mi was , narka