Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.04.2022, 22:08
RAF napisał(a):Wyświetl post
Ciebie k…. mać bawi sytuacja w której Klub może spaść i przez lata się z tego nie podnieść?
uuppsss , a jednak do kogod doszlo.... w \niedziele w....... od zydostwa i koeiec ... robcie scrreny...jestesmy najlabsza pilkarska druzyna tej smiesznej ligi - i spadamy z tej ligi .....a wszystkie asiory do bitli i nne szarksy nech se wierza w to ......dziekuje- dobrahnoc ....to moj trzeci spadek z 1 ligi - zal mi was , narka
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 25.04.2022 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując