Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.04.2022, 21:44
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Parę słów należy się naszemu bramkarzowi. Oczywiście mega doświadczony pan Kieszek nic nie wyjął wpuścił wszystko co leciało w bramkę. Postawić słup to efekt byłby podobny. Czemu nie gra młody? Owszem również coś zawali ale jednocześnie miał zawsze kilka niesamowitych obron w meczu. Szkoda
Nie no, nie ma jego winy przy żadnej bramce. Każda z bramek to jakiś fatalny błąd co najmniej jednego gracza z pola, a najczęściej całej obrony.
Odpowiedz cytując