Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27670
Stary 25.04.2022, 21:27
Uryga pewnie zostanie i będzie miał cos do udowodnienia po tym jak nic nie dał w tym sezonie temu Klubowi.. budować skład trzeba na polakach ale nie takich jakich mamy teraz w klubie.zostawic może Gruszkowskiego Biegańskiego i tyle .. reszta najemników pewnie i tak s.......i
Odpowiedz cytując