|
Uryga pewnie zostanie i będzie miał cos do udowodnienia po tym jak nic nie dał w tym sezonie temu Klubowi.. budować skład trzeba na polakach ale nie takich jakich mamy teraz w klubie.zostawic może Gruszkowskiego Biegańskiego i tyle .. reszta najemników pewnie i tak s.......i
|