Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27669
Stary 25.04.2022, 21:08
Gruzina, ale tego jako jedynego zostawić się na pewno nie da. Szkoda.
Jakby Colley grał jak przed kontują, to fajnie jakby został.

Ondraska będzie szkoda jako charakternika, ale nie piłkarsko.

Reszta? Szczerze mówiąc wszystko mi jedno. To już nie czasy Brożka, Głowy czy Clebera, żeby było żal się rozstawać.
Odpowiedz cytując