|
Gruzina, ale tego jako jedynego zostawić się na pewno nie da. Szkoda.
Jakby Colley grał jak przed kontują, to fajnie jakby został.
Ondraska będzie szkoda jako charakternika, ale nie piłkarsko.
Reszta? Szczerze mówiąc wszystko mi jedno. To już nie czasy Brożka, Głowy czy Clebera, żeby było żal się rozstawać.
|