pepe72 napisał(a):

|
Potrzebujemy 2 zwycięstw i 2 remisów. Więc z Płockiem trzeba zagrać na 100% i wygrać.
|
Jasne, że trzeba, tylko że w naszym przypadku na 100% gramy od wielkiego dzwonu. Moim zdaniem 70% wystarczy do wygranej.

.
Mamy niezłych jak na naszą ligę kopaczy, na pewno lepszych niż Radomiak i trzeba wymyślić co zrobić żeby w przyszłym sezonie grali w okolicy 80% możliwości, a nie 20% jak w obecnym.