Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 24.04.2022, 17:45
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebujemy 2 zwycięstw i 2 remisów. Więc z Płockiem trzeba zagrać na 100% i wygrać.
Jasne, że trzeba, tylko że w naszym przypadku na 100% gramy od wielkiego dzwonu. Moim zdaniem 70% wystarczy do wygranej. .

Mamy niezłych jak na naszą ligę kopaczy, na pewno lepszych niż Radomiak i trzeba wymyślić co zrobić żeby w przyszłym sezonie grali w okolicy 80% możliwości, a nie 20% jak w obecnym.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując