Jaroo1 napisał(a):

Powiedzieć, ż Bóg ma nas w swojej opiece to za mało, powiedzieć, że terminarz gra to nadużycie, bo można było zakładać,że np Lubin zgubi punkty z czołówką, że Śląsk wygra z Termalicą itp itd Tymczasem od dwóch kolejek wszyscy grają źle, a wręcz Łęczna i Termalica zaczynają gonic.
Mamy takie szczęście i tak szerokie pole manewru, że jest to wręcz nie do uwierzenia.
|
Raczej wygrane Gornika i BBN to nie sa niespodzianki, jedy ich wysokosc i przebieg meczow troche mnie zaskoczyl
W tych meczach dawalem "dwojki"......do sprawdzenia w typerze.
https://wislakrakow.com/forum/showth...23#post1581823
21:04:2022 godz. 11:17
