|
Prawda jest taka, że u nas zrobili mu taką prasę, że kolejni leserzy jeszcze długo będą z tego korzystać.
I obawiam się że to nie zawodnicy zawalili. Od nich tego oczekiwano, udawać granie bo taka jest potrzeba chwili. Bajki o zajechaniu są żenujące. To dzięki temu zajechaniu pierwsze mecze w tym sezonie wyglądały jako tako.
|