Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6288
Stary 24.04.2022, 09:56
Prawda jest taka, że u nas zrobili mu taką prasę, że kolejni leserzy jeszcze długo będą z tego korzystać.

I obawiam się że to nie zawodnicy zawalili. Od nich tego oczekiwano, udawać granie bo taka jest potrzeba chwili. Bajki o zajechaniu są żenujące. To dzięki temu zajechaniu pierwsze mecze w tym sezonie wyglądały jako tako.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując