Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6287
Stary 24.04.2022, 09:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie w kilku tylko w 11. 5-3-2. 1.63.

Negatywnie o Hyballi pisali publicznie wszyscy, wiadomo było, że Kuba go nie lubi. No i jakoś trzeba było wytłumaczyć to, że wygląda jakby nie chciało im się grać. A trzeba było przegrywać bo głupio zwalniać trenera który ma średnią 1,63 punktu na mecz.

A co do doboru zawodników. Ciekawy jestem jaki jest koszt zaciągu Hyballi rok temu, do kosztu tegorocznego zimowego zaciągu. Cel ten sam, utrzymanie.

Szczerze to bylem (podkreslam; BYLEM) podobnego zdania po zwolnieniu (wyrzuceniu) Hyballi. Tzn; zawalili zawodnicy a trenera zwolniono.........


.....ale oczeta mnie otworzyl jego "wyczyn" u Dunczykow
Odpowiedz cytując