Drozd napisał(a):

Nie w kilku tylko w 11. 5-3-2. 1.63.
Negatywnie o Hyballi pisali publicznie wszyscy, wiadomo było, że Kuba go nie lubi. No i jakoś trzeba było wytłumaczyć to, że wygląda jakby nie chciało im się grać. A trzeba było przegrywać bo głupio zwalniać trenera który ma średnią 1,63 punktu na mecz.
A co do doboru zawodników. Ciekawy jestem jaki jest koszt zaciągu Hyballi rok temu, do kosztu tegorocznego zimowego zaciągu. Cel ten sam, utrzymanie.
|
Szczerze to bylem (podkreslam; BYLEM) podobnego zdania po zwolnieniu (wyrzuceniu) Hyballi. Tzn; zawalili zawodnicy a trenera zwolniono.........
.....ale oczeta mnie otworzyl jego "wyczyn" u Dunczykow
