|
Dobrze to wszystko się układa. Jednak nie ma co się za wcześnie cieszyć. Wisła musi dalej zbierać punkty - najlepiej 3 w poniedziałek.
Po za porażką Stali liczę także na zwycięstwo Rakowa (przy okazji wybiją z głowy iluzje na utrzymanie Łęcznej) - ważne aby Raków i Lech do końca się ścigały o mistrzostwo bo obydwie drużyny mają jeszcze mecze z Zagłębiem.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|