Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 23.04.2022, 21:40
Dobrze to wszystko się układa. Jednak nie ma co się za wcześnie cieszyć. Wisła musi dalej zbierać punkty - najlepiej 3 w poniedziałek.

Po za porażką Stali liczę także na zwycięstwo Rakowa (przy okazji wybiją z głowy iluzje na utrzymanie Łęcznej) - ważne aby Raków i Lech do końca się ścigały o mistrzostwo bo obydwie drużyny mają jeszcze mecze z Zagłębiem.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując