s1mone napisał(a):

Ja to widziałem, jak jeszcze byliśmy w środku tabeli, a większość forumowiczów uważała Klienta za zacnego grajka
|
Klimentowi niedźwiedzią przysługę zrobił Gula, nie sadzając go na dupie w przerwie meczu w Częstochowie. Od tamtej pory Jankowi pop....iło się w główce, a bez główki grać się nie da.
Kliment ma na pewno lepsze papiery na napastnika niż miał Forbes.