Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline
#
598
21.04.2022, 09:20
Arkadiusz.Czerepach
napisał(a):
przecież Pogoń cały czas w grze o mistrza
Tak, ale musi zdobyc w pozostalych 4 meczach jednoczesnie o 4 pkt wiecej i od Amiki i od Rakowa. Czy to mozliwe?
Ostatnio edytowane przez Uchodzca : 21.04.2022 o godz. 09:23.
Uchodzca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Uchodzca
Znajdź inne posty napisane przez Uchodzca