Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 21.04.2022, 09:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przecież Pogoń cały czas w grze o mistrza
Tak, ale musi zdobyc w pozostalych 4 meczach jednoczesnie o 4 pkt wiecej i od Amiki i od Rakowa. Czy to mozliwe?
Ostatnio edytowane przez Uchodzca : 21.04.2022 o godz. 09:23.
Odpowiedz cytując