Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27666
Stary 20.04.2022, 11:52
Po raz 4. obejrzałem najnowszy film o Henryku Reymanie i wniosek jest jeden - ten niezłomny facet, wierny wiślak, polski patriota i bohaterski żołnierz na którego hitlerowskie Niemcy wydały wyrok śmierci zasługuje na jak najszybsze postawienie Jego pomnika przy stadionie Wisły.

Wideo: https://vod.tvp.pl/video/krol-strzel...elcow,59653563
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.04.2022 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując