Po raz 4. obejrzałem najnowszy film o Henryku Reymanie i wniosek jest jeden - ten niezłomny facet, wierny wiślak, polski patriota i bohaterski żołnierz na którego hitlerowskie Niemcy wydały wyrok śmierci zasługuje na jak najszybsze postawienie Jego pomnika przy stadionie Wisły.
Wideo:
https://vod.tvp.pl/video/krol-strzel...elcow,59653563