Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

no i dokladnie to napisalem
pytanie dlaczego ?
|
Chyba dlatego, że to nie jest dobry piłkarz, tak po prostu.
Zbudował wokół siebie mit tym mocnym początkiem ale to było ponad stan, drużyna też prezentowała się naprawdę dobrze.