Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6283
Stary 20.04.2022, 10:16
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...lackiego-smoka

Ostatnie pożegnanie Stanisława Sękiewicza - Wiślackiego Smoka
Stanisław Sękiewicz, który od 2005 roku wcielał się w rolę Wiślackiego Smoka, dał się poznać nie tylko jako wierny kibic Białej Gwiazdy, ale przede wszystkim jako dobry i ciepły człowiek. Jak mało kto zasługuje więc na godne pożegnanie ze strony społeczności Wisły Kraków, której podporządkował całe swoje życie.

Uroczystości pogrzebowe śp. Stanisława Sękiewicza odbędą się w czwartek 21 kwietnia w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy. O godzinie 15.30 rozpocznie się modlitwa różańcowa, natomiast początek Mszy Świętej zaplanowano na godzinę 16.00. Po jej zakończeniu nastąpi odprowadzenie zmarłego na Cmentarz Parafialny.

Bądźmy razem z Wiślackim Smokiem w jego ostatniej drodze.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując