https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...lackiego-smoka
Ostatnie pożegnanie Stanisława Sękiewicza - Wiślackiego Smoka
Stanisław Sękiewicz, który od 2005 roku wcielał się w rolę Wiślackiego Smoka, dał się poznać nie tylko jako wierny kibic Białej Gwiazdy, ale przede wszystkim jako dobry i ciepły człowiek. Jak mało kto zasługuje więc na godne pożegnanie ze strony społeczności Wisły Kraków, której podporządkował całe swoje życie.
Uroczystości pogrzebowe śp. Stanisława Sękiewicza odbędą się w
czwartek 21 kwietnia w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy. O godzinie 15.30 rozpocznie się modlitwa różańcowa, natomiast początek Mszy Świętej zaplanowano na godzinę 16.00. Po jej zakończeniu nastąpi odprowadzenie zmarłego na Cmentarz Parafialny.
Bądźmy razem z Wiślackim Smokiem w jego ostatniej drodze.