|
Jezeli chodzi o jakosc gry nie wygladamy jak ekipa ktora sie zegna z liga a wczesniej tak to wygladalo. Najwiekszy minus jest to ze nie mamy juz zadnego miejsca na bledy. Na piec meczow mozemy przegrac maks jeden jezeli wygramy trzy. Na 15 mozliwych punktow musimy zdobyc 9. Napewno nie bedzie latwo ale tez nie jest to czyms na granicy cudu. Stal ma przewage w tabeli ale patrzac na ich gre i kalendarz czeka ich duze wyzwanie.
|