KOALIK napisał(a):

Z Dawidem jest prosta sytuacja. Wszyscy go zaakceptowali, ci co mogliby - nie reagują. Socios nie reaguje i tak wszyscy udają, że nic się nie dzieje.
Ogólnie, trwa bardzo duże przyzwolenie jak nigdy na bardzo słaby zarząd (najgorszy od zawsze).
|
Gdybym byl zlosliwy napsial bym, ze koalik to zwykla menda ale, ze nie jestem to nic nie napisze!!
PS. Przypoknij sobie kto, co za cunt, pisal o jakims kumoterstwie czy innym nepotyzmie, jak dawno temu krazyly plotki o przyjsciu Wuja do naszego Klubu!!
Jezeli masz problem z pamiecia to popros zespol prowadzacy cie u dr Babinskiego o nowy zestaw lekow!!