Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6279
Stary 19.04.2022, 14:33
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Z Dawidem jest prosta sytuacja. Wszyscy go zaakceptowali, ci co mogliby - nie reagują. Socios nie reaguje i tak wszyscy udają, że nic się nie dzieje.

Ogólnie, trwa bardzo duże przyzwolenie jak nigdy na bardzo słaby zarząd (najgorszy od zawsze).

Gdybym byl zlosliwy napsial bym, ze koalik to zwykla menda ale, ze nie jestem to nic nie napisze!!

PS. Przypoknij sobie kto, co za cunt, pisal o jakims kumoterstwie czy innym nepotyzmie, jak dawno temu krazyly plotki o przyjsciu Wuja do naszego Klubu!!

Jezeli masz problem z pamiecia to popros zespol prowadzacy cie u dr Babinskiego o nowy zestaw lekow!!
Odpowiedz cytując