Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6275
Stary 19.04.2022, 12:33
no jak, Mawutor, Kone itp. to przecież wina Hyballi.

Tegoroczny szrot - wina Piasecznego i Guli

Poletanovic, Manu, Gio, Cisse, Gio - to już święta trójca. Choć hipotetycznie za rządów Pasiecznego też mogli być na radarze, tylko nie było sprzyjających okoliczności, żeby ich sciągnąć(poza Cisse, ale tam przecież zadziałały tylko i wyłącznie kontakty Kuby).

Odpowiedz cytując