Drozd napisał(a):

|
Ogarnął? Przepłacił za nie bo wcześniej doprowadził do takiej dramatycznej sytuacji, że na kasę już nikt nie patrzy.
|
Drozd, zgodzimy się chyba, że wcześniejsze transfery były beznadziejne, a te są znacząco lepsze. Chciałbym po prostu wiedzieć, kto po pozbyciu się magika z Arsenalu odpowiada za transfery.