|
Potrafię: Basha.
W pewnym momencie mieliśmy środek pola taki, że większość trenerów w tej lidze ten duet u siebie by chętnie widziała (Żukow-Basha). Obydwaj bardzo mocno obniżyli z czasem niestety loty. Zbiegiem okoliczności obydwaj w zasadzie grali na tej samej pozycji.
|