Temat
:
[XXIX kolejka] Śląski Wrocław - Wisła Kraków, 18-04-2022, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
62
19.04.2022, 09:22
Greg25
napisał(a):
Cóż, lepszy punkt na boisku
naprawdę trudnego rywala
, niż wtopa, myślę, że mental w zespole pozostanie na dobrym poziomie, spinamy się wszyscy na imienniczkę z Płocka!
A kto w ostatnich kolejkach będzie tym łatwiejszym rywalem?
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho