Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#575
Stary 19.04.2022, 09:14
A wygramy bo Co za tym niby przemawia? Gramy jak typowa gównodrużyna ekstraklasy - w kratkę. Raz wygramy, raz przegramy, raz zremisujemy. Dlaczego nagle milibyśmy wygrać 3 mecze? Jeszcze rozmumiem jeślibyśmy w poprzednich meczach dominowal przeciwnika i pechowo remisowali... ale wczoraj mogliśmy równie dobrze dostać w cymbał i nikt nie mógłby mieć pretensji. Mieliśmy 30 minut dobre w meczu. Później to była już modlitwa oby nie przegrać i bicie głową w mur.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 19.04.2022 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując