R33 napisał(a):

|
Jeszcze był Bednarz w 2012 r. w trakcie rundy wiosennej ,,Poza dwoma graczami wszyscy są na sprzedaż. "
|
Jakby się wcześniej posłuchało Bednarza i odcięło od dukatow, szarakanow, skwk i całego tego gowna, to jest spora szansa, ze byśmy nie byli w tej chwili w takiej a nie innej sytuacji.