|
Zagłębie ma przed sobą 3 mecze, w których stać ich na spokojnie na zrobienie 4 może 6 pkt.
Śląsk przy złym dla nich scenariuszu powinien do końca zdobyć 5 pkt, a może dadzą radę i z 7-9 pkt.
Stal ma najgorszą formę i terminarz ale to jest e-klapa. Zaraz się zacznie odpuszczanie meczów, granie o nic. Oni mają duża przewagę nad nami. Zdobędą 4 pkt i leżymy... Pytanie czy uda im się coś wygrać do końca, a może i dwa razy wygrają?
Na Jagę już raczej nie ma co patrzeć, mają na tyle dużo pkt i takich rywali, że spokojnie zaskoczą w 1 meczu plus remis i raczej mają utrzymanie.
Także szybko może się okazać, ze my do utrzymania potrzebujemy 3 zwycięstw w 5 meczach. Czy to jest realne na dzień dzisiejszy? Nie. To już jest bardziej w formie cudu myślenie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|