Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 18.04.2022, 19:52
Kac napisał(a):Wyświetl post
bo bedziemy zagrozeni spadkiem do ostatniej kolejki z Warta wiec nic tu sie nie zmieni

ale sie utrzymamy

pytanie czy ktos u nas wyciagnie jakies wnioski bo co sezon to coraz gorzej nam idzie, w koncu sie spier.dolimy jak nie zmienimy polityki na gorze
Jak się utrzymamy, to raz że Brzęczek zostanie, a dwa że żaden z naszych sensownych zawodników (a jest ich niewiele) nie odejdzie. Może Gruszkowski, może Hanousek, ale tak to i tak większość składu to skład papy i węgla..

Zresztą gdybanie co dalej z drużyną zostawiamy na maj.

Sportowo jesteśmy obecnie na poziomie 9-10 drużyny w tabeli. Dlatego powinniśmy się utrzymać
Odpowiedz cytując