Kac napisał(a):

bo bedziemy zagrozeni spadkiem do ostatniej kolejki z Warta wiec nic tu sie nie zmieni 
ale sie utrzymamy
pytanie czy ktos u nas wyciagnie jakies wnioski bo co sezon to coraz gorzej nam idzie, w koncu sie spier.dolimy jak nie zmienimy polityki na gorze
|
Jak się utrzymamy, to raz że Brzęczek zostanie, a dwa że żaden z naszych sensownych zawodników (a jest ich niewiele) nie odejdzie. Może Gruszkowski, może Hanousek, ale tak to i tak większość składu to skład papy i węgla..
Zresztą gdybanie co dalej z drużyną zostawiamy na maj.
Sportowo jesteśmy obecnie na poziomie 9-10 drużyny w tabeli. Dlatego powinniśmy się utrzymać