Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6265
Stary 18.04.2022, 16:05
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Przecież ten gość jest chodząca katastrofą i najgorszym prezesem jakiego pamiętam.
Jeszcze był Bednarz w 2012 r. w trakcie rundy wiosennej ,,Poza dwoma graczami wszyscy są na sprzedaż. "
Odpowiedz cytując