Temat
:
[XXIX kolejka] Śląski Wrocław - Wisła Kraków, 18-04-2022, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline
#
20
18.04.2022, 15:56
Potwierdziło się to co pisał BuckarooBanzai na TT przy transferze Tsitaishvili'ego, że to samolubny piłkarz.
Kondycyjnie leżymy.
Poletanović pewnie na derbach za kartki będzie pauzował.
Ostatnio edytowane przez R33 : 18.04.2022 o godz. 15:59.
R33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do R33
Znajdź inne posty napisane przez R33