s1mone napisał(a):

|
Stal ma 5pkt przewagi, 1 mecz więcej rozegrany, z ostatnich 5 meczy dostali w cymbał 4 razy i przed nimi ciężki terminarz. Możliwe, że to wcale nie Śląsk czy ZL musimy wyprzedzic.
|
Mielec wyprzedzimy, przy okazji jeszcze kogos z pary Slask, Lubin...i nie wykluczam dodatkowo jednej z dwoch innych ekip. Grajac tak jak druga polowe z zabolami, nawet 10-12 pozycja do osiagniecia.........
