Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline
#
543
17.04.2022, 09:36
craxa sie postara.....oni sa tak ciency, ze byc mozna lubinowi 3 pkt dopisac.....
Ostatnio edytowane przez Uchodzca : 24.04.2022 o godz. 10:12.
Uchodzca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Uchodzca
Znajdź inne posty napisane przez Uchodzca