Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#538
Stary 16.04.2022, 16:58
Nie tak do końca o nic.. grają o większe pieniądze (czym wyższe miejsce w tabeli, tym więcej kasy), być może też zapisane w umowach zawodników dodatkowe premie, też grają dla kibiców, i dla siebie.

Chyba nie chcielibyście widzieć piłkarzy Wisły, którzy się kładą na murawie w kilku meczach, tylko dlatego bo mają już zapewnione utrzymanie. Przecież to nieprofesjonalne podejście i też policzek dla kibiców. I to samo tyczy pozostałych klubów. Raczej to tak nie działa, że ktoś się komuś będzie podkładał, celowo nie trafiał w pustą bramkę, strzelał sobie samobójcze gole, itd.. będą chcieli wygrać każdy mecz do końca, bez względu na zapewnione utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 16.04.2022 o godz. 17:10.
Odpowiedz cytując