Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6259
Stary 16.04.2022, 14:52
Z Dawidem jest prosta sytuacja. Wszyscy go zaakceptowali, ci co mogliby - nie reagują. Socios nie reaguje i tak wszyscy udają, że nic się nie dzieje.

Ogólnie, trwa bardzo duże przyzwolenie jak nigdy na bardzo słaby zarząd (najgorszy od zawsze).
Odpowiedz cytując