Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.04.2022, 13:57
Stal przegrała z Wartą i patrząc na formę obu drużyn to Warte może oficjalnie wypisać z walki o utrzymanie, mecz z nami będzie zapewne grała o pietruszkę. Za to Stal porządnie się wpisała w tą walkę, bo terminarzu nie ma zbyt dobrego i myślę, że to jest zespół z trójki Śląsk-Zagłębie-Stal który ma największe szanse na spadek. Teraz byle w poniedziałek zrobić duży krok w pogoni za Stalą. Jazda Wisła !
Odpowiedz cytując