Ale ten Błaszczykowski bredzi.
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...-brzeczek.html
On "myśli" że w pierwszej lidze będziemy w czołówce bo budżety czołówka ma na poziomie 10 mln.
Zastanawiałem się czy chłop zrozumiał błędy które doprowadziły na granicę spadku, ale wygląda na to że dalej nie ma pojęcia co spie....ił. Ale na klatę bierze... Kurna panie Dawid budżet nie gra. Wbij to sobie do pustawej pałki...