Jakie utrzymanie!! O co te Wasze wyliczenia? My po meczu derbowym mozemy se (dosc prawdopodobne) recytowac tradycyjne Wislackie; "Zawsze nad wami....."
Korzystajac z okazji zycze wszystkim i tym wierzacym i niewierzacym; Zdrowych, Radosnych, Rodzinnych, Wislackich Swiat Zmartwychwstania Panskiego!!
Alleluja i do przodu
PS. "Smierc Jego na nas i na dzieci nasze"......kto to wypowiedzial
