Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 16.04.2022, 09:25
Jakie utrzymanie!! O co te Wasze wyliczenia? My po meczu derbowym mozemy se (dosc prawdopodobne) recytowac tradycyjne Wislackie; "Zawsze nad wami....."

Korzystajac z okazji zycze wszystkim i tym wierzacym i niewierzacym; Zdrowych, Radosnych, Rodzinnych, Wislackich Swiat Zmartwychwstania Panskiego!!

Alleluja i do przodu

PS. "Smierc Jego na nas i na dzieci nasze"......kto to wypowiedzial
Odpowiedz cytując