|
Jedyna racjonalna zmiana to wymuszona zmiana Fazlagicia na Żukowa. Jeżeli zakładamy, że Colleya z Ondraskiem nie będzie to Sadlok zostanie na obronie, a Fernandez na szpicy. Liczę, że Skvarki też nie zobaczymy tylko przesunięty zostanie na "10" Savić, a na skrzydle będzie Citaiszwili.
|