Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1966
Stary 15.04.2022, 16:05
Jedno to popełnić błąd drugie to powielać je przez 3 lata, a na końcu powiedzieć że to wina Pasiecznego, czy oni mają kibiców za idiotów czy jak. Na tak zarządzany klub nie dałbym złamanego grosza.
Odpowiedz cytując