|
Winni zostali już wskazani i na pewno nie są to panowie aktualnie u steru.
Winni są ci, których się pozbyto: Gula, Pasieczny.
Łatwo się jeździ po tych, którzy za bardzo nie mieli wpływu na to, co się dzieje, a jedynie robili to czego od nich oczekiwano.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|