Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1964
Stary 15.04.2022, 11:56
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no to sie zdecyduj



oczywiście również Życze Wesołych Świąt Zmartwychstania Pana !
Dziekuje i prostuje; Zdrowych Radosnych Swiat Zmartwychwstania Panskiego zycze! (taka poprawna nazwa wg mnie katola)...

Jezeli chodzi o meritum, to dalej twierdze, ze nie stac nas na transfery z wyzszej polki....

Na dzis bedzie, trza sie wyciszyc...i o wiecznosc duszyczki mej zadbac

Wspanialego Wielkanocnego weekendu wszystkim Wislakom zycze
Ostatnio edytowane przez Uchodzca : 15.04.2022 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując