Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

no to sie zdecyduj 
oczywiście również Życze Wesołych Świąt Zmartwychstania Pana !
|
Dziekuje i prostuje; Zdrowych Radosnych Swiat Zmartwychwstania Panskiego zycze! (taka poprawna nazwa wg mnie katola)...
Jezeli chodzi o meritum, to dalej twierdze, ze nie stac nas na transfery z wyzszej polki....
Na dzis bedzie, trza sie wyciszyc...i o wiecznosc duszyczki mej zadbac
Wspanialego Wielkanocnego weekendu wszystkim Wislakom zycze
