Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale co ty chlopie p$$dolisz , podyskutuj sobie z autorami tych raportów , albo powyższej ironii z posta
prymitywnym sarkazmem że nie stać nas na Lewego nie obrócisz kota ogonem , ja dyskutować z faktami nie zamierzam
|
Fakt, na dyskusje z toba to szkoda czasu. Jestes tutaj jednym z najmadrzejszych, sorry moze nie jestes ale za takiego sie uwazasz..........Wymiekam....z twoimi faktami nie wygram!
Zdrowych, Radosnych Swiat Wielkanocnych.