Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

"I co, radomiak, płock, piast, górnik, jagiellonia, warta, stal, śląsk, zagłębie, łęczna stoją finansowo lepiej w tych dziedzinach jak sponsoring, zyski z biletów, karnetów, dnia meczowego, sklepu klubowego, że o wielomilionowym wsparciu od socios nie wspomnę? No, nie żartujmy.."
.......no fakt te ekipy odjechaly nam w transferach o lata swietlne! Nas mimo ogromnego bogactwa nie stac na zakupy typu Messi, Ronaldo czy inne Piatki a nawet Lewandowskie!