Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1958
Stary 15.04.2022, 11:36
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
1234567890
"I co, radomiak, płock, piast, górnik, jagiellonia, warta, stal, śląsk, zagłębie, łęczna stoją finansowo lepiej w tych dziedzinach jak sponsoring, zyski z biletów, karnetów, dnia meczowego, sklepu klubowego, że o wielomilionowym wsparciu od socios nie wspomnę? No, nie żartujmy.."


.......no fakt te ekipy odjechaly nam w transferach o lata swietlne! Nas mimo ogromnego bogactwa nie stac na zakupy typu Messi, Ronaldo czy inne Piatki a nawet Lewandowskie!
Odpowiedz cytując