Uchodzca napisał(a):

Winni? Wlasnie. Pisza ludzie kupic dwoch-trzech zamiast wagonu wegla. Tylko w naszych mozliwosciach finasowych istnieje ogromne ryzyko, ze ci dwaj-trzej wzieci z wyzszej polki cenowej okaza sie rownie slabi ale nieco drozsi.
Ad winnych, zgadzam sie, ze za Wisle i jej sytuacje najwieksza odpowiedzialnisc ma wziac na klate zarzad.
|
właśnie sęk w tym że te mamy bardzo duże , co właśnie odtrąbił zarząd