Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1952
Stary 15.04.2022, 11:10
Uchodzca napisał(a):Wyświetl post
Winni? Wlasnie. Pisza ludzie kupic dwoch-trzech zamiast wagonu wegla. Tylko w naszych mozliwosciach finasowych istnieje ogromne ryzyko, ze ci dwaj-trzej wzieci z wyzszej polki cenowej okaza sie rownie slabi ale nieco drozsi.

Ad winnych, zgadzam sie, ze za Wisle i jej sytuacje najwieksza odpowiedzialnisc ma wziac na klate zarzad.
właśnie sęk w tym że te mamy bardzo duże , co właśnie odtrąbił zarząd
Odpowiedz cytując