Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2022, 10:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko żeby z utrzymania nie robić propagandy sukcesu i w kolejnym sezonie znów ustawiać sobie PRLowskie cele. Czy się stoi czy się leży 50 000 się należy.

Winni muszą zostać wskazanie, bo za minimalizm i rodzinną atmosferę zamiast trenowania nie odpowiadał Pasieczny, tylko jeden i drugi Błaszczykowski. WYPADAŁOBY ŻEBY WRESZCIE PRZYZNALI ŻE SIĘ POMYLILI.
Winni? Wlasnie. Pisza ludzie kupic dwoch-trzech zamiast wagonu wegla. Tylko w naszych mozliwosciach finasowych istnieje ogromne ryzyko, ze ci dwaj-trzej wzieci z wyzszej polki cenowej okaza sie rownie slabi ale nieco drozsi.

Ad winnych, zgadzam sie, ze za Wisle i jej sytuacje najwieksza odpowiedzialnisc ma wziac na klate zarzad.
Odpowiedz cytując